Shade

Agentka.cz Praha  Hlavní skladník - Praha

Hlavní skladník - Praha

10.12.2008

Společnost SGB Hünnebeck Cz s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Hlavní skladník - Praha v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel SGB Hünnebeck Cz s.r.o.
Adresa pracoviště Bečovská 939
104 00 Praha
GEO: 50.039124, 14.590123
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

SGB Hünnebeck s.r.o. - světově významná anglo-americká společnost zabývající se lešením a bedněním pozemních a dopravních staveb hledá pro posílení stávajícího týmu pobočky v Praze vhodného kandidáta/ku na pozici
HLAVNÍ SKLADNÍK
Náplň práce:
- vedení a řízení menšího kolektivu lidí,
- zajišťování nakládky a vykládky zboží ze skladu,
- kontrola zboží při nakládce a vykládce ze skladu,
- řádné předání a převzetí zboží,
- skladová evidence.
Požadavky:
- SOU/SOŠ/SŠ,
- praxe v oboru minimálně 2 roky,
- znalost práce na PC (MS Office, E-mail, internet),
- zkušenosti s řízením menšího kolektivu lidí,
- dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost,
- znalost skladového hospodářství výhodou.
Nabízíme:
- zázemí prosperující zahraniční společnosti,
- odpovídající platové ohodnocení,
- denní směny pondělí až pátek,
- školení na VZV,
- nadstandardní zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené,
- stravenky,
- po roce zapracování příspěvek na penzijní připojištění,
- po dvou letech příspěvek na životní pojištění,
- místo výkonu práce: Praha - Uhříněves,
- nástup možný dohodou.
V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis k rukám Mgr. Lukáše Voborského.
Tel: 272 101 541, Fax: 272 101 530
Email: Lvoborsky@sgb.cz
www.sgb.cz
Kontakt:
SGB Hünnebeck Cz s.r.o.
Mgr. Lukáš Voborský
Bečovská 939, 104 00 Praha, Česká republika
Tel: 272 101 541
Fax: 272 101 530

již byla obsazena."

ID nabídky:  13890048