Shade

Agentka.cz Liberec  Telefonní operátor/ka call centra

Telefonní operátor/ka call centra

28.06.2012

Pracovní agentura Atento Česká Republika, a.s. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Telefonní operátor/ka call centra v lokalitě Liberec.

Agentura Atento Česká Republika, a.s.
Další nabídky této agentury »
Adresa nám. Nerudovo 120
460 01 Liberec
GEO: 50.7709029, 15.0608152
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 13 000 až 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Náplň práce:
" telefonické kontaktování stávajících zákazníků našeho klienta z oblasti bankovnictví
" nabídka doplňkového, nového produktu s výhodnými podmínkami
" evidence dat do databáze
" jednoduché administrativní činnosti.
Požadujeme:
" příjemný a kultivovaný hlasový projev bez vady řeči podmínkou
" uživatelskou znalost práce na PC
" komunikativnost, pečlivost, prozákaznický přístup
" flexibilitu
" min. věk 17 let.
Nabízíme:
" práci na hlavní pracovní poměr na plný úvazek (8 hod. směny)
" provozní dobu call centra Po - PÁ 8:00 - 19:00
" základní nástupní mzdu 13 000 Kč, po zkušební době možnost navýšení na 14 000 Kč a případné další každoroční navyšování
" neomezené finanční bonusy
" propracovaný systém školení plně v režii naší společnosti - 2 denní vstupní školení
" možnost profesního růstu (80 % výběrových řízení na manažerské pozice je obsazováno z interních zdrojů)
" moderní pracoviště v centru Liberce
" nástup červenec 2012.
Další benefity:
" zvýhodněné volání pro naše zaměstnance
" jednorázové akce na doplňky stravy
" příspěvky na dovolenou u vybraných cestovních kanceláří
" slevy u vybraných bankovních institucí
" stravenky v hodnotě 65,- Kč
" občerstvení na pracovišti zdarma
" pravidelné týmové akce a motivační soutěže.
Jak nás kontaktovat:
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis, společně s průvodním dopisem a Vaším telefonním spojením. Další informace o nabízené pozici Vám rádi sdělíme na tel.: 246 017 101.
Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

již byla obsazena."

ID nabídky:  157488640