Agentka.cz Chomutov  IT technik - administrátor serverových řešení

IT technik - administrátor serverových řešení

25.11.2012

Společnost GRAPE SC, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici IT technik - administrátor serverových řešení v lokalitě Chomutov.

Zaměstnavatel GRAPE SC, a.s.
Adresa pracoviště Kukaňova 2262
430 03 Chomutov
GEO: 50.458252, 13.397447
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrátor podprůměrný
Vzdělání ÚSV

POŽADAVKY: SŠ nebo VŠ vzdělání, alespoň základní znalost AJ, UNIX/Linux/BSD, znalost TCP/IP, scriptování (shell, Python, ...), výhodou znalost C/C++, PHP, SQL, Nette, schopnost pracovat samostatně i v týmu, odpovědný přístup k práci, pečlivost, flexibilita a ochota učit se novým věcem, pozitivní přístup, odolnost vůči stresu
NÁPLŇ PRÁCE: programování interních informačních systémů, práce na zákaznických projektech, vývoj nových produktů společnosti
NABÍZÍME: práci na HPP nebo externí spolupráce, zázemí v dynamické a rychle se rozvíjející společnosti pracující s nejnovějšími technologiemi na trhu, zajímavé finanční ohodnocení, firemní telefon, případně auto
V případě, že Vás pracovní nabídka oslovila a máte zájem se zúčastnit výběrového řízení, zašlete prosím odpověď na emailovou adresu: benes@grapesc.cz doplněnou o tyto náležitosti: průvodní dopis, strukturovaný životopis v českém jazyce s aktuální fotografií, zpětný telefonický kontakt

již byla obsazena."

ID nabídky:  174010880