Shade

Agentka.cz Praha 2  Senior PHP Developer

Senior PHP Developer

08.02.2013

Společnost Symblaze Praha, s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Senior PHP Developer v lokalitě Praha 2.

Zaměstnavatel Symblaze Praha, s. r. o.
Adresa pracoviště Hálkova 2
12000 Praha 2
GEO: 50.0760924, 14.427483
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer podprůměrný
Vzdělání Střední
Požadujeme Angličtina - Pasivní

Hledáme schopného PHP vývojáře, který by rozšířil náš tým vývojářů. Kandidát musí znát webové technologie, rád se učit
novým věcem a programování musí být pro něj nejenom prací, ale i koníčkem.
Požadujeme orientaci v LAMP, JavaScriptu, HTML a znalost problematiky PHP frameworků, objektového programování a
povědomí o MVC/návrhových vzorech.
Jedná se práci na HPP, vykonávanou v místě naší agentury, nikoliv externí spolupráci.
náplň práce
- programování webových projektů a Facebook aplikací na platformě LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP)
- rozvíjení naší vlastní aplikační platformy
- aktualizace a údržba již existujících aplikací
- úzká spolupráce s grafiky, sitebuildery a dalšími programátory
Požadujeme
- znalost PHP 5 a MySQL
- znalost HTML, JavaScriptu (AJAX/JSON komunikace)
- zkušenost s verzovacími systémy (SVN apod.) a prací na kódu v týmu
- znalost objektového programování, MVC/návrhových vzorů
- znalost práce s příkazovou řádkou na Linux systému (alespoň základy)
- schopnost zvládat rychlé tempo a plnit termíny
- preciznost a smysl pro detail
- ochotu učit se novým technologiím
- komunikativní znalost angličtiny
Výhodou kandidáta je:
- znalost Facebook API a vývoje aplikací pro FB
- znalost open-source CMS
- znalost open-source PHP frameworků
Nabízíme
- odpovídající finanční ohodnocení a další bonusy, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- možnost podílet se na velkých projektech pro významné klienty a značky
- možnost učit se novým technologiím a práce s nimi
- přátelské pracovní prostředí
- kanceláře v centru Prahy, nedaleko stanice metra I. P. Pavlova
Kontakt
- prosím pošlete vaše CV a ukázky prací na jobs@symblaze.cz
- naše kancelář: SMBLZ / Hálkova 2 / Praha 2
- telefonický kontakt: +420 296 826 321

již byla obsazena."

ID nabídky:  180098048