Agentka.cz Praha  Administrativně-technický pracovník a projektový specialista v oblasti aerospace

Administrativně-technický pracovník a projektový specialista v oblasti aerospace

22.03.2013

Společnost evolving systems consulting hledá nové zaměstnance na pozici Administrativně-technický pracovník a projektový specialista v oblasti aerospace v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel evolving systems consulting
Adresa pracoviště U libeňského pivovaru 63/2
180 00 Praha
GEO: 50.1070732, 14.4753698
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Angličtina - Aktivní

V současné době rozšiřujeme náš tým o projektové pracovníky pro práci na výzkumných aktivitách a významných projektech pro důležité zákazníky.

Požadavky:
• VŠ vzdělání technického směru (pozice je vhodná i pro absolventy, studenty
posledních ročníků vysokých technických škol či postgraduálního studia)
• zájem o oblast aerospace, satelitní, letecké techniky a UAS/RPAS systémů
výhodou
• velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem
• zkušenosti s přípravou projektové dokumentace
• velmi dobré analytické dovednosti
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• samostatnost i schopnost pracovat v týmu
• krátké výjezdy do zahraničí
• nástup: duben 2013

Náplň práce:
• spolupráce na běžících a nových projektech
• zpracování projektové a technické dokumentace
• studium technologií

Nabízíme: • HPP, možná spolupráce i na ŽL
• pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií
• možnost profesního růstu
• práci na významných projektech

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis
- v ČJ a AJ
- s fotografií
- možným termínem nástupu
- představou o měsíčním výdělku
na e-mail: hr@evolvsys.cz

Těšíme se na Váš e-mail na hr@evolvsys.cz či telefonát: 284 683 784.

Navštivte nás na stránkách http://www.evolvsys.cz (v AJ) nebo http://www.evolvsys.com (v NJ).

již byla obsazena."

ID nabídky:  184225536