Shade

Agentka.cz Hlavní město Praha  Finanční konzultant

Finanční konzultant (samostatný poradce pojištění)

Společnost Matějková hledá nové zaměstnance na pozici Finanční konzultant v lokalitě Hlavní město Praha.

Zaměstnavatel Matějková
Adresa pracoviště Hlavní město Praha
Úvazek plný nebo zkrácený, jednosměnný provoz
Plat 26 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme práce s PC

Máte zájem stát se finančně nezávislým? Nechcete být časově vázán pevnou pracovní dobou.
Jste pracovitý, učenlivý a nebojíte se práce s lidmi.
V tom případě jste ten koho hledáte a my jsme ten, co Vám vše, výše uvedené umožní.
Do našeho týmu hledáme kolegy, spolupracovníky a přátelé, kteří chtějí pracovat.

Náplň práce:
péče o stávající klienty (klienty dostanete)
akvizice nových klientů
vedení obchodních jednání
možnost sestavení vlastního obchodního týmu
práce v oblasti financí a pojištění komplexní poradenství

100% administrativní podpora z naší strany

Profil kandidáta:
min. výuční list nebo SŠ vzdělání
znalost práce na PC (excel, word)
řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
čistý trestní rejstřík
orientace na úspěch a kariérní růst
zkušenosti s obchodem – velkou výhodou
cílevědomost, samostatnost
profesionální přístup a jednání
chuť neustále rozvíjet svůj osobní potencionál, učit se
registrace u ČNB (PPZ) velkou výhodou

Co nabízíme:
rychlý kariérní růst
nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající vašemu výkonu
svobodné rozhodování a možnost využití vlastní iniciativy
získání praxe v oboru, který má budoucnost
levné volání a služební vůz po zapracování

Jedná se o práci na ŽL, odměna záleží pouze na vaší šikovnosti 10000 - 50000 Kč. Nabízíme volnou pracovní dobu, prima kolektiv, vzdělávání, kariérní růst a hlavně finanční nezávislost.
Podpora nových členů týmu.

již byla obsazena."

ID nabídky:  189635072