Shade

Agentka.cz Praha  Obchodní zástupce F&B

Obchodní zástupce F&B

11.04.2014

Společnost ClienTel, s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce F&B v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel ClienTel, s. r. o.
Adresa pracoviště Marešova 643
198 00 Praha
GEO: 50.1025922, 14.5724686
Úvazek plný, pružná pracovní doba
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Společnost zabývající se obchodní činností hledá spolupracovníka na pozici Obchodní zástupce (nápoje, potraviny a další) pro okres Kladno.
Náplň práce: vyhledávání nových zákazníků (HoReCa, MO a další) a následná péče o ně.
Požadujeme: praxi na stejné nebo obdobné pozici, vysoké pracovní nasazení a velkou motivaci, samostatnost, iniciativnost, časovou flexibilitu, ŘP skup. B.
Nabízíme: perspektivu dlouhodobé spolupráce, široké portfolio produktů, motivující finanční ohodnocení.
V případě zájmu o spolupráci a splnění výše uvedených požadavků zašlete svůj životopis na hr@clientel.info. Vybrané zájemce budeme telefonicky kontaktovat s pozvánkou na osobní pohovor.
Kontaktní osoba: Mgr. Robert Zienert, 734 231 169.

již byla obsazena."

ID nabídky:  220339200