Shade

Agentka.cz Brno  Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

10.04.2014

Společnost CETECHO s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel CETECHO s.r.o.
Adresa pracoviště Bohunická 238
619 00 Brno
GEO: 49.1628081, 16.5975208
Úvazek plný, pružná pracovní doba
Plat 15 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Společnost s centrálou v Brně zabývající se výrobou kuchyňského a koupelnového nábytku z kompozitních materiálů hledá obchodního zástupce/kyni. Předmětem výroby a prodeje jsou zakázkové kuchyňské pracovní desky, umyvadla a dřezy z kompozitních materiálů (Corian, HiMacs, Staron)

Náplň práce:
získávání nových klientů
udržování vztahu se stávajícími klienty, péče o klienty
konzultace nabídek
prodej produktů z oblasti kuchyňského a koupelnového nábytku a příslušenství
reporting obchodních činností

Požadujeme:
SŠ vzdělání ukončené maturitou
dobré vyjadřovací a prezenční schopnosti
příjemné vystupování, cit pro komunikaci a obchod
zkušenosti v obchodní činnosti
znalost a praxe v oboru (kuchyňské studio, nábytkářská výroba)
uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Excel, Outlook)
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
pevnou mzdu s motivačními odměnami
flexibilní pracovní dobu
zajímavou práci v atraktivním oboru
možnost profesního a osobního růstu
pestré a zajímavé zakázky

Místo pracoviště: Brno
Pracovní úvazek: hlavní pracovní poměr
Nástup možný ihned

Strukturované životopisy zasílejte na zamestnani@cetecho.cz,
do předmětu zprávy napište Obchodní zástupce/kyně.

kontakt:
Kateřina Stejskalová
Cetecho s.r.o.
zamestnani@cetecho.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  220456960