Shade

Agentka.cz Hlavní město Praha  SERVISNÍ TECHNIK / PORADCE

SERVISNÍ TECHNIK / PORADCE

Společnost CONSILIUM Plus s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici SERVISNÍ TECHNIK / PORADCE v lokalitě Hlavní město Praha.

Zaměstnavatel CONSILIUM Plus s.r.o.
Adresa pracoviště Hlavní město Praha
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Auto Staiger CZ, autorizovaný dealer několika značek přijme Servisního poradce / technika.

Náplň práce:
jednání se zákazníky a kompletní péče o ně
příjem zakázek a jejich zpracování
zodpovědnost za včasné plnění dodávek a kvalitu zakázky
spolupráce s koordinátorem dílny
běžná administrativa.

Nabízíme:
uplatnění na HPP
finanční ohodnocení dle výkonu, zkušeností a praxe uchazeče
zvýhodněné stravování
možnosti dalšího vzdělávání
pracoviště: Praha

Požadujeme:
SŠ s dopravním zaměřením
praxe v oboru podmínkou
práce na PC
AJ, NJ výhodou
řidičský průkaz sk.B
odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
komunikační dovednosti a příjemné vystupování
zákaznický přístup
spolehlivost a loajalitu
trestní bezúhonnost

Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.portalpracepraha.cz/prace/servisni-technik-poradce/

již byla obsazena."

ID nabídky:  220638208