Agentka.cz Jindřichův Hradec  Elektrikář údržby kolejových vozidel

Elektrikář údržby kolejových vozidel

17.04.2014

Společnost Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Elektrikář údržby kolejových vozidel v lokalitě Jindřichův Hradec.

Zaměstnavatel Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.
Adresa pracoviště U Nádraží 203
377 01 Jindřichův Hradec
GEO: 49.1520726, 15.0066441
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Základní kvalifikační požadavky:
- SŠ vzdělání v oboru elektro nebo vyučen v oboru elektro
- min. praxe 5 let
- kvalifikace vyhl. č. 50/1978 Sb., osoba znalá s vyšší kvalifikací § 6 do 1000 V, která může pracovat sama ne EZ pod napětím i venku a může vykonávat veškerou činnost - obsluhu a práci na EZ mimo práce zakázané
- výhodou znalosti a oprávnění dle vyhl. č. 100/1995 Sb., kterou se stanoví podmínky pro provoz, konstrukci a výrobu určených technických zařízení a jejich konkretizace (Řád určených technických zařízení)
- předchozí zkušenosti na železnici, znalost AJ nebo NJ je výhodou
- počítačové dovednosti
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- ŘP skupiny B

Náplň práce:
Dle Přílohy č. 4 vyhlášky 100/1995 Sb. se jedná o práce opravy a údržby:
- v depu - elektrické sítě drah a elektrické rozvody drah, elektrická rozvodná zařízení drah a elektrické stanice drah,
- na zab.zař. - silnoproudá zařízení drážní zabezpečovací, sdělovací, požární, signalizační a výpočetní techniky, zabezpečovací zařízení, jehož elektrické obvody plní funkci přímého zajišťování bezpečnosti drážní dopravy
- údržba a opravy řídících systémů, el. zařízení rozvaděčů apod.
- provádění preventivních kontrol elektrických zařízení
- udržuje pořádek na svěřeném pracovišti

Pracovní podmínky:
- výkon práce v Jindřichově Hradci;
- pracovní doba 40 h týdně;
- mobilní telefon;
- příspěvek na stravné;
- dovolená 5 týdnů.
- nástup možný ihned, nástupní mzda 20.000 - 25.000,-Kč

Kontakt:
Strukturované životopisy s popisem předchozí práce zašlete na: kariera@jhmd.cz
+420 724 795 093

již byla obsazena."

ID nabídky:  221005056