Agentka.cz Klatovy  Obsluha strojního zařízení na výrobu mlékárenských výrobků

Obsluha strojního zařízení na výrobu mlékárenských výrobků

16.09.2017

Společnost Mlékárna Klatovy a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha strojního zařízení na výrobu mlékárenských výrobků v lokalitě Klatovy.

Zaměstnavatel Mlékárna Klatovy a. s.
Adresa pracoviště Za Tratí 640
339 01 Klatovy
GEO: 49.38756, 13.291067
Úvazek , třísměnný provoz
Plat 18 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Vzdělání se zaměřením na Potravinářství a potravinářská chemie
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce: obsluha strojního zařízení na výrobu sýra mozzarella, balení a kartonáž hotových výrobků, mytí a čištění zařízení, vzdělání základní, (praxe v potravinářství výhodou), FYZICKÁ zdatnost, spolehlivost a časová flexibilita s možností nepravidelné práce o sobotách podmínkou. Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 376 700 298
Romana Richterová

ID nabídky:  221884928

Další nabídky práce společnosti Mlékárna Klatovy a. s.

Další nabídky práce v lokalitě Klatovy »