Agentka.cz Šumperk  Mechanik/mechanička opravář/ka k.v. (svářečský průkaz 311 1.1.)

Mechanik/mechanička opravář/ka k.v. (svářečský průkaz 311 1.1.)

24.04.2014

Společnost Pars nova a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mechanik/mechanička opravář/ka k.v. (svářečský průkaz 311 1.1.) v lokalitě Šumperk.

Zaměstnavatel Pars nova a.s.
Adresa pracoviště Žerotínova 1833
787 01 Šumperk
GEO: 49.9553483, 16.9767277
Úvazek plný, dvousměnný provoz
Plat 14 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Mechanik-opravář k.v.

Pracovní náplň:
-práce na opravě dvojkolí ( rozlisování a slisování dvojkolí náprav na házivost )
-jeřábnické a vazačské práce

Požadujeme:
-požadované vzdělání: vyučen mechanik-opravář nebo zámečník
-svářečský průkaz 311 1.1
-jeřábník a vazačský průkaz
-znalost předpisu V 99/1 výhodou

Nabízíme:
-zázemí stabilní a prosperující firmy
-odpovídající finanční ohodnocení
-možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
-týden dovolené nad rámec zákona
-dotované stravování v prostorách společnosti
-zaměstnanecké benefity
-nástup ihned

Kontakt:
Pars nova a.s.
Marcela Jedličková
Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk, Česká republika
E-mail: marcela.jedlickova@skoda.cz
tel.: 583 365 573

již byla obsazena."

ID nabídky:  221989376