Shade

Agentka.cz Liberec  Technický/á ředitel/ka

Technický/á ředitel/ka

20.04.2014

Společnost CENTRUM BABYLON, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Technický/á ředitel/ka v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel CENTRUM BABYLON, a.s.
Adresa pracoviště Nitranská 415
460 07 Liberec
GEO: 50.759802, 15.052143
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

POŽADUJEME:
" VŠ vzdělání technického směru
" Uživatelská znalost práce na PC
" Znalost legislativy a provozu týkající se projektování, realizace a správy staveb, investičních činností, energetiky, vyhrazených technických zařízení, PO, BOZP a odpadového hospodářství
" Manažerské dovednosti, praxe v řízení kolektivu
" Základní znalosti v oblasti účetnictví a zákoníku práce
" Řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
" Odpovědnost za provoz a údržbu technických a energetických distribučních zařízení
" Zabezpečení hospodářské správy majetku společnosti, včetně pojistných vztahů
" Zajištění investičních činností, koordinace vedení příslušné dokumentace
" Odpovědnost za dodávku energií , likvidaci odpadů …
" Odpovědnost za kontrolu provozuschopnosti, správné používání, udržování a modernizaci technického zařízení a ostatních provozních prostředků a budov
" Kontrola a řízení činností v oblasti BOZP a PO
NABÍZÍME:
" Hlavní pracovní poměr
" Zázemí společnosti s tradicí
" Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
" Nástup: od 1.5.2014
" Mzdové podmínky: cca Kč 30.000,00 + pohyblivá složka mzdy
" Firemní benefity, příspěvek na stravování, mobilní telefon
Kontaktní osoba: Martina Hujerová, tel: 485 249 304, 606 688 323
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  222024960