Shade

Agentka.cz Přelouč  Operátor/operátorka ve výrobě

Operátor/operátorka ve výrobě

17.09.2014

Společnost SIMIXcz a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/operátorka ve výrobě v lokalitě Přelouč.

Zaměstnavatel SIMIXcz a.s.
Adresa pracoviště Jaselská 593
535 01 Přelouč
GEO: 50.03651, 15.578734
Úvazek plný, třísměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátorka podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

SIMIXcz a.s., pracoviště Přelouč - KIEKERT, s. r. o.
Nástup možný ihned.
Pracovní náplň: montáž autozámků, práce na lince.
Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, časovou flexibilitu.
chuť pracovat a učit se novým věcem.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, možnost získání praxe.
Místo je vhodné i pro absolventy.
Kontakt: Bc. Kateřina Havelková, tel.: 727 977 980, e-mail: k.havelkova@simixcz.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  222450176