Shade

Agentka.cz Ostrava  Marketingový specialista/tka

Marketingový specialista/tka

27.04.2014

Společnost RACETEQ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Marketingový specialista/tka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel RACETEQ s.r.o.
Adresa pracoviště K Myslivně 2362
708 00 Ostrava
GEO: 49.8253767, 18.157476
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi marketingový specialista podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

ŽÁDOSTI POUZE PÍSEMNĚ V ANGLICKÉM JAZYCE NA E-MAIL: JASON.LIU@RACETEQCZ.COM

Úkolem úspěšného kandidáta/ky bude implementace prodejně marketingových strategií v souladu s potřebami svěřených prodejních kanálů, s CÍLEM DOSAHOVÁNÍ NASTAVENÝCH OBCHODNÍCH CÍLŮ A PROFITABILITY.

Náplň práce:
- aktivně monitorovat a identifikovat potřeby zákazníků a na tomto základě generovat a řídit jednotlivé "leads"
- sdílet korporátní a spoluvytvářet lokální marketingové strategie ve spolupráci s prodejními kanály
- strukturovat zákaznické portfolio dle vertikálních segmentů pro lepší adresnost a užitečnost marketingových aktivit
- zodpovídat za realizaci těchto aktivit
- být komunikačním uzlem mezi produktovým marketingem, korporátní komunikací, obchodním týmem, servisním marketingem a servisním oddělením za účelem vytváření marketingového mixu pro zákazníky dle jednotlivých segmentů
- kvalitativně i kvantitativně zajištovat potřebné POS a další předprodejní marketingové materiály včetně požadavku na návrh či lokalizaci
- komunikovat a prosazovat lokální strategii

Požadavky:
- obchodní a marketingově-komunikační myšlení, cítění i vzdělání
- znalost prodejních a zákaznických segmentů trhu a jejich specifik
- výborná znalost marketingových nástrojů
- zkušenosti s Lead Managementem a CRM
- výborné prezentační, komunikační a koordinační schopnosti - interně i externě
- vysoká kreativita a pro-aktivita při vyhledávání nových obchodních příležitostí
- analytické myšlení, práce s vyhodnocováním dat
- vyváženost samostatnosti v plnění úkolů a týmové spolupráce
- "3 Selfs" potenciál
- angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni
- SŠ/VŠ vzdělání
- Pozice vhodná pro absolventy/tky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  222642176