Shade

Agentka.cz Jičín  Vedoucí stavební výroby

Vedoucí stavební výroby

26.11.2014

Společnost JASTAV, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí stavební výroby v lokalitě Jičín.

Zaměstnavatel JASTAV, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Železnická 1056
506 01 Jičín
GEO: 50.439022, 15.3545763
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: jakubec@jastav.cz nebo volejte na tel.: 724 003 820 p. Jakubec.
Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, praxe nutností.
Náplň práce: řízení kompletní stavební výroby, dosahování cílů určených vedením firmy, dasahování maximálního přínosu ze zakázek, upevňování dobrého jména společnosti. Výsledkem práce této pozice je dokončení zakázek dle představ investora v potřebném objemu dle nastaveného plánu. Za splnění našich požadavků nabízíme získání důležitého postavení ve stabilní společnosti a adměnu odpovídající dosažených výsledků. V případě, že jste člověk, který ví, že k dosažení cíle je třeba překonat mnoho překážek, dokážete se přizpůsobit novému systému vedení a řídit pracovníky přes jejich občasné nesouhlasy, tak toto je místo pro vás.

již byla obsazena."

ID nabídky:  224049152

Další nabídky práce společnosti JASTAV, spol. s r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Jičín »