Agentka.cz Praha  Elektrotechnik se zaměřením na automatizaci a programování PLC pro jednoúčelové stroje

Elektrotechnik se zaměřením na automatizaci a programování PLC pro jednoúčelové stroje

05.06.2014

Společnost FOTE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektrotechnik se zaměřením na automatizaci a programování PLC pro jednoúčelové stroje v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel FOTE s.r.o.
Adresa pracoviště U továren 999
102 00 Praha
GEO: 50.0580895, 14.544562
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrotechnik podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Vzdělání se zaměřením na Automatizace ve strojírenství (2342)
Elektrotechnika a informatika (2612)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní
Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

Náplň práce:
- práce s technickou a projekční dokumentací
- zapojení a kontrola el. zapojení
- implementace kontrolních (kamerových) systémů
- programování PLC

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření - elektro, automatizace, programování
- praxe na obdobné pozici výhodou, ale pozice vhodná i pro šikovné absolventy, kteří programování PLC aktivně ovládají
Kontakt: Iva Cervanová, tel.: 222212763, e-mail: cervanovai@fote.eu

již byla obsazena."

ID nabídky:  224116480