Agentka.cz Praha  Výkonná asistentka s aj na částečný úvazek

Výkonná asistentka s aj na částečný úvazek

13.05.2014

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Výkonná asistentka s aj na částečný úvazek v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek zkrácený, jednosměnný provoz
Plat 130 až 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistentka podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou

Pro našeho klienta, americkou poradenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici VÝKONNÁ ASISTENTKA S ANGLIČTINOU.

Náplň práce:
*správa diáře partnerů společnosti (koordinace meetingů, telekonferencí, služebních cest apod.)
*celková administrativní podpora pro top management společnosti
*spolupráce s ostatními odděleními

Pracovní doba: 2-5 dnů/týden (je potřeba pracovat 2 plné dny v pracovní době 9:00 - 17:30, nárazově se může objevit práce na celý týden od pondělí do pátku v uvedené pracovní době)

Dlouhodobá spolupráce.
Plat: dle domluvy

POŽADAVKY
* VŠ student ( ideálně ve 3. nebo 4. ročníku) nebo maminka na mateřské dovolené
* výborná znalost anglického jazyka
* výborná znalost českého jazyka
* uživatelská znalost MS Office
* zkušenost na obdobné pozici nutností
* dobré komunikační schopnosti
* organizační schopnosti
* flexibilita, zodpovědnost, týmovost
* odolnost vůči stresu

již byla obsazena."

ID nabídky:  224214016