Shade

Agentka.cz Praha  Junior account marketing manager

Junior account marketing manager

30.05.2014

Společnost PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Junior account marketing manager v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
Adresa pracoviště U Bulhara 1611
110 00 Praha
GEO: 50.0861401, 14.43662
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Nejstarší česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia, a.s., hledá do svého mladého týmu vhodného kandidáta na pozici:

Pozice je vhodná pro absolventy VŠ po ukončení studia s krátkou praxí zaměřenou na obchod a marketing. Důležitá je pro nás Vaše chuť učit se novým věcem, pracovní nasazení, nadšení pro tento obor.

Náplň práce:
-budete marketingově podporovat nové projekty se zaměřením na kulturní a společenské akce, firemní akce a eventy
-budete připravovat a posléze realizovat PR a marketingové komunikační strategie, tvořit mediální plány pro PR
-budete zajišťovat sponzory partnery na připravované akce a nové projekty
-budete odpovědný za elektronická i tištěná média, za tvorbu materiálů, tiskových zpráv

Požadavky:
-VŠ TECHNICKÉHO SMĚRU, AJ
-schopnost dotahovat úkoly do konce
-technické myšlení poctivý, pracovitý, kreativní, loajální
-praxe v oblasti marketingu nebo obchodu výhodou
-Profesionální vystupování, analytické a technické myšlení.

Výhody:
-Odpovídající fin. ohodnocení
-Práce v úspěšné společnosti s tradicí
-Kreativní práce, částečně i v terénu
-Možnost seberealizace, osobnost. a profes. růstu
-Pracoviště v centru Prahy

Jestliže nebudete do 14 dní kontaktováni naším personálním odd., znamená to, že jste nebyli zařazeni do

již byla obsazena."

ID nabídky:  224266240