Shade

Agentka.cz Hlučín  Administrativní asistent /-ka

Administrativní asistent /-ka

15.05.2014

Společnost TOMPRES CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní asistent /-ka v lokalitě Hlučín.

Zaměstnavatel TOMPRES CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Jasénky 1743
748 01 Hlučín
GEO: 49.8867628, 18.1960844
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 12 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Požadujeme:
SŠ vzdělání ukončeno maturitou, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat v mladém kolektivu, čistý trestní rejstřík.
Náplň práce:
Kontakt se zákazníkem, vystavování prodejek za hotové, vedení pokladny, vedení skladu, běžné administrativní úkoly.
Nástup možný ihned.
Pracoviště: Cihelna Hlučín
Kontakt: Zdeňka Dominiková 733 115 716
Své životopisy zasílejte na adresu dominikova@tompres.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  224557824