Shade

Agentka.cz Příbram  Technolog/žka svařování

Technolog/žka svařování

17.05.2014

Společnost Geomine a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Technolog/žka svařování v lokalitě Příbram.

Zaměstnavatel Geomine a.s.
Adresa pracoviště Husova 570
261 01 Příbram
GEO: 49.688307, 13.993773
Úvazek plný, třísměnný provoz
Plat 17 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Pozice: technolog/žka svařování
Vhodné i pro ABS ( po zaučení ) a občany s OZP ( záleží na typu postižení )
Pracovní náplň:
- zodpovědnost za technologii svařování
- zpracování příslušných technologických postupů
- školení pracovníků v dané oblasti
Požadavky:
- praktické znalosti na úrovni SŠ vzdělání technického zypu ( strojař, zámečník,není podmínkou, nahradí úspěšná praxe v oboru ).
- dobrá znalost norem a technologií svařování
- manuální zručnost a orientace v oboru
- sledování nových trendů svařování
- základy práce na PC
- praxe v oboru vítána
Nástup: ihned na dobu určitou na 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce, poté možno na dobu neurčitou.
Mzda: 17 000,- Kč - 25 000,- Kč dle výkonu
Kontaktní osoba:Augustová Eva, tel.: 725 791 536, e-mail: prace@conteg.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  224887296