Shade

Agentka.cz Praha  Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

21.05.2014

Společnost ClienTel, s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel ClienTel, s. r. o.
Adresa pracoviště Marešova 643
198 00 Praha
GEO: 50.1025922, 14.5724686
Úvazek plný, pružná pracovní doba
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Společnost zabývající se obchodní činností v oblasti nápojů hledá spolupracovníka na pozici Obchodní zástupce pro okres Česká Lípa.
Náplň práce: vyhledávání nových zákazníků a následná péče o ně.
Požadujeme: praxi na stejné nebo obdobné pozici, vysoké pracovní nasazení a velkou motivaci, samostatnost, iniciativnost, časovou flexibilitu, ŘP skup. B.
Nabízíme: perspektivu dlouhodobé spolupráce, široké portfolio produktů, motivující finanční ohodnocení.
V případě zájmu o spolupráci a splnění výše uvedených požadavků zašlete svůj životopis na hr@clientel.info. Vybrané zájemce budeme telefonicky kontaktovat s pozvánkou na osobní pohovor.
Kontaktní osoba: Mgr. Robert Zienert, 734 231 169.

již byla obsazena."

ID nabídky:  225108224