Agentka.cz Ostrava  Asistent/ka (účetní) finančního oddělení se zaměřením na bankovní operace

Asistent/ka (účetní) finančního oddělení se zaměřením na bankovní operace

09.06.2014

Společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka (účetní) finančního oddělení se zaměřením na bankovní operace v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel SUNGWOO HITECH s.r.o.
Adresa pracoviště Na Rovince 895
720 00 Ostrava
GEO: 49.771424, 18.267974
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 15 490 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Kontakt na personalistu:
Ing. Adéla Řeháčková
e-mail: rehackova.adela@swhitech.cz
Tel.: +420 552 306 427
Životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce.

Očekáváme:
-Středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením podmínkou;
-VŠ vzdělání, příp. praxe výhodou;
-Komunikativní znalost AJ;
-Řidičský průkaz sk. B výhodou;
-Zástup za MD/RD.

Náplň práce:
-Zadávání a kontrola bezhotovostních plateb (zahraniční, tuzemské) včetně účtování;
-Zpracování finančních reportů - přehled denních pohybů bankovních účtů;
-Kontrola a účtování pracovních cest;
-Administrativní práce v rámci finančního oddělení.

Další podrobnosti:
-Měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií;
-13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus);
-Firemní stravování, stravenky v hodnotě 80,- Kč;
-Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let;
-Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody.

již byla obsazena."

ID nabídky:  225270272