Shade

Agentka.cz Lanškroun  Specialista zákaznické podpory

Specialista zákaznické podpory

06.06.2014

Společnost SOMA spol. s r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista zákaznické podpory v lokalitě Lanškroun.

Zaměstnavatel SOMA spol. s r. o.
Adresa pracoviště B. Smetany 380
563 01 Lanškroun
GEO: 49.9075594, 16.6071054
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Zajištování technické zákaznické podpory písemnou i ústní formou. Specifikace a zajištění dodávky náhradních dílů. Za účelem zvyšování technické odbornosti provádí servis produktů SOMA a v případě potřeby se výjimečně účastní instalací strojů. Předpokládané vytížení 70% ve firmě + 30% mimo kancelář.
PRACOVNÍ DOBA: nerovnoměrné rozvržená- výjezdy PO-PÁ, 6:00 - 14:00 hod
POŽADUJEME: VS, SPš elektrotechnického zaměření, silnoproud výhodou, aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost. Komunikativní a písemná znalost AJ, příp. šp.. Zákaznická orientace, týmová spolupráce. časová flexibilita, ochota cestovat a učit se novým věcem. Dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost.
NABÍZÍME: zajímavou práci, stabilní a dlouhodobou spolupráci, finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, pracovat pro perspektivní firmu, individuální přístup a karierní růst, možnost cestovat po celém světě. Pracovní smlouvu na dobu určitou 12 měsíců, 3 měs. zk.doba. Po odprac. 6 měsíců možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Přesná výše mzdy bude upřesněna - dle dosaženého vzdělání. Po odprac. 6 měsíců a splnění zadaných ukazatelů nárůst o 10.000,--kč
Kontaktní osoby: Martina Továrková, Marie Srůtková, tel.: 465 350 836, e-mail: personalni@soma.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  225276160