Agentka.cz Ostrava  Manager-vedoucí prodejny/interiérového studia

Manager-vedoucí prodejny/interiérového studia

07.01.2015

Společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manager-vedoucí prodejny/interiérového studia v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Adresa pracoviště K Šachtě 690
711 00 Ostrava
GEO: 49.865341, 18.289055
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: Vedení interiérového studia a jejich zaměstnanců. Kompletní zajišťování chodu celé provozovny. Zejména personální obsazení, vzhled a čistota prodejny, jednání s klienty (prodej, nabídka, znalost nabídky!!), kompletní správa objednávek, správa skladu, markování, vystavování faktur, prodejek. Řešení neočekávaných situací. Odpovědnost za tvorbu obratu.
Preferujeme předchozí zkušenosti v oboru prodej v elektru, vedení prodejny s elektrem nebo interiérového studia.

Výhodou - zkušenosti se zpracování projektů klientů, návrhy v 3D, interiéry, kuchyně, koupelny, obývací pokoje, dětské pokoje v klasickém i velmi moderním stylu nebo celé interiéry. Jednání s klientem a zpracování jeho požadavků. Cenové nabídky, rozpočty, příprava na výrobu. Uzavírání obchodů. Zájem o Interiérový design, schopnosti technického uvažování.

Požadujeme: Vůdčí a charismatickou osobnost se schopnostmi vést tým lidí, rozdělovat úkoly, pracovat na vysoký výkon a schopnost zvládat řešit několik věcí najednou. Příjemné vystupování, umět vést jednání s klientem, umět uzavřít rozjednaný obchod, časová flexibilita obzvlášť o víkendu nebo při zástupu, nadšení pro práci, samostatnost, schopnost učit se rychle novým věcem, samovzdělávání. Zájem o interiéry a design. Předchozí zkušenosti s vedením prodejny a týmu lidí nejlépe v oboru.
Programová znalost: Účetní program POHODA nebo jiný, OFFICE (word, excel, outlook), KitchenDraw nebo jiný, AUTO CAD výhodou.
Pracoviště: Ostrava, vhodné pro uchazeče z Ostravy a okolí.
Životopisy zasílat na email: info@snabytek.com
Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282
Aktualizace: 5.1.2015

již byla obsazena."

ID nabídky:  225306880