Shade

Agentka.cz Rajhrad  Účetní - Rajhrad

Účetní - Rajhrad

24.05.2014

Společnost SMERO, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní - Rajhrad v lokalitě Rajhrad.

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Odbojářů 695
664 61 Rajhrad
GEO: 49.0858683, 16.6010293
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ
PRO NAŠI ÚČTÁRNU HLEDÁME KVALIFIKOVANOU POSILU,ZA KTEROU BUDOU VIDĚT SPRÁVNÉ VÝSLEDKY. HLEDÁME PRACOVNÍKA V ÚČETNICTVÍ KOVANÉHO A S PRAXÍ.
JE ÚČETNICTVÍ OBOR, KTERÝ VÁS NAPLŇUJE, KDE MÁTE ZÍSKANÉ ZKUŠENOSTI A RÁDI BYSTE JE ZÚROČILI V NAŠÍ ROSTOUCÍ FIRMĚ?
TAK MOŽNÁ VOLNÉ MÍSTO BUDE PRÁVĚ VAŠE!
JSME PŘEDNÍ ČESKOU SPOLEČNOSTÍ, PŮSOBÍCÍ OD ROKU 1998 V OBLASTI DODÁVEK KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB FIRMÁM A INSTITUCÍM. HLAVNÍM ÚČELEM NAŠÍ FIRMY SMERO, spol. s r.o. JE USPOŘIT ZÁKAZNÍKOVI JEHO NÁKLADY, ZJEDNODUŠIT A ZPŘÍJEMNIT JEHO NÁKUP.
Hledáme odborníka tohoto oboru znalého. Součástí výběrového řízení bude mimo pracovního dotazníku i test připravený daňovým poradcem.
Náplň práce:
Práce na DPH, podílení se na činnostech účetní agendy
Účtování majetku a odpisů
Individuální úkoly zadané nadřízenými

Požadujeme:
Praxe podmínkou
Znalost práce na PC - MS Office
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
Stabilní práci se spravedlivým ohodnocením
Kolektiv, který táhne za jeden provaz
Pracovní smlouva,HPP
Výborná dostupnost, autobusová zastávka přímo u firmy

Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: Prokesova.L@smero.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  225770752