Shade

Agentka.cz Jeseník  Fyzioterapeut

Fyzioterapeut

13.10.2018

Společnost Priessnitzovy léčebné lázně a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Fyzioterapeut v lokalitě Jeseník.

Zaměstnavatel Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
Adresa pracoviště Priessnitzova 299
790 01 Jeseník
GEO: 50.240179, 17.184802
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi fyzioterapeut podprůměrný
Vzdělání Bakalářské
Vzdělání se zaměřením na Rehabilitace

Další informace

AKTUALIZACE 11.10.2018 !!!
První kontakt osobní!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vzdělání v oboru !!!!
Náplň práce: funkční vyšetření a rozbory, vlastní cvičení (metody a techniky individuálně nebo skupinově), podává elektroléčebné a jiné fyzioterapeutické procedury

Zaměstnavatel nabízí:
- možnost dalšího vzdělávání, dovolená navíc, zaměstnanecká strava, zajištění ubytování, výměnné rekreace

Místo výkonu práce:
- Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova č.p. 299/12, 790 01 Jeseník 1

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: personalni@priessnitz.cz
- telefonicky na tel. čísle 584 491 127
- osobně na sídle zaměstnavatele, vila Adelheid, personální v době od 7:00 do 15:00hod

již byla obsazena."

ID nabídky:  225819136