Shade

Agentka.cz Čenkov  Mistr obrobny

Mistr obrobny

31.08.2014

Společnost AIR ČENKOV, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mistr obrobny v lokalitě Čenkov.

Zaměstnavatel AIR ČENKOV, a.s.
Adresa pracoviště  50
262 23 Čenkov
GEO: 49.287907, 15.472869
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mistr podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pozice: mistr obrobny
Požadavky:
- ukončené SŠ vzdělání technického směru
- prokazatelnou praxi v oboru minimálně 6 let
- perfektní znalost technické dokumentace, znalost technologie obrábění
- samostatnost a flexibilita
- spolehlivost, pracovitost, komunikativnost
- výborná znalost programů MS-Office
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota cestovat
Náplň práce:
- organizace výroby
- kontrola kvality výroby
- kontrola nastavení a stavu výrobních technologií a strojů
- plánování výroby ( postup zakázek, přesčasy, dovolené )
- kontrola a evidence dokončené a nedokončené výroby a materiálu ve výrobě
- kontrola úklidu a pořádku na pracovištích
- kontrola a zadávání dat do docházkového systému
- vedení, hodnocení, motivace a kvalifikace podřízených pracovníků
- stanovení potřeby personálu a sestavení týdenního směnového plánu
- odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, požární ochrany a pořádku čistoty v určené oblasti
- odpovědnost za ochranu životního prostředí, realizaci cílů a programu kvality v určené oblasti
- spolupráce při zavádění nových výrobků v oblasti výroby
Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.
Mzda: od 25 000,- Kč
Nabídky spolu s životopisem zasílejte na e-mail: kankova@aircenkov.cz nebo AIR Čenkov, a.s., personální útvar, 262 24 Čenkov 50.

již byla obsazena."

ID nabídky:  226774528