Agentka.cz Spořice  Technik/technička likvidace pojistných událostí na majetku, případně na motorových vozidlech

Technik/technička likvidace pojistných událostí na majetku, případně na motorových vozidlech

05.06.2014

Společnost Global Expert, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik/technička likvidace pojistných událostí na majetku, případně na motorových vozidlech v lokalitě Spořice.

Zaměstnavatel Global Expert, s.r.o.
Adresa pracoviště Spořická 481
431 01 Spořice
GEO: 50.450388, 13.3970925
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Náplň práce:
" provádění prohlídek a fotodokumentace nemovitostí a věcí movitých
" provádění dokumentace poškozeného majetku
" kalkulace nákladů na opravu nemovitostí a věcí movitých
" oceňování budov, staveb a movitostí
" stanovení nových, časových cen a skutečné škody na nemovitostech a věcech movitých

Požadujeme:
" min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou (nejlépe stavebního nebo technického - např. strojního zaměření)
" znalost problematiky nemovitostí a movitostí
" dobrá uživatelská znalost PC (MS Office, internet)
" řidičský průkaz sk. B
" praxe ve stavebnictví a pojišťovnictví výhodou
" samostatnost, rozhodnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
" zázemí stabilní a perspektivní firmy
" odborný růst, možnost dalšího vzdělávání
" nástupní mzda: 20.000,-
" služební vozidlo a mobilní telefon
" pružná pracovní doba
" široký program zaměstnaneckých výhod
" místo výkonu práce: Chomutov, Most, Kadaň

Pracovní poměr na dobu určitou s následným přechodem na dobu neurčitou.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis do 12.6.2014 na email: vrozkova1@koop.cz, www.globalexpert.cz
nebo poštovní adresu
Global Expert, s.r.o.
Ing. Veronika Rožková
V Ráji 919, 530 02 Pardubice

již byla obsazena."

ID nabídky:  227034880