Moment ...
Shade

Agentka.cz Mikulov  Operátor/ka zákaznického centra s aktivní němčinou
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Operátor/ka zákaznického centra s aktivní němčinou

22.09.2018

Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/ka zákaznického centra s aktivní němčinou v lokalitě Mikulov.

Zaměstnavatel Robert Bosch odbytová s.r.o.
Adresa pracoviště K Vápence 1621
692 01 Mikulov
GEO: 48.809191, 16.628562
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 33 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)


Další informace

14.9.2018/ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30 000 KČ. Životopis v ČJ a NJ zašlete na email: andrea.kudlackova@cz.bosch.com, nejvhodnější kandidáti budou kontaktováni ke sjednání osobního pohovoru (+ověření znalosti NJ). Vždy uvést pozici, na kterou reagujete.
PERFEKTNÍ ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA SLOVEM I PÍSMEM PODMÍNKOU! (praxe ze zahraničních pobytů vítána). Poskytování informací o výrobcích a službách společnosti po telefonu, přijímání objednávek od klientů. Poskytování okamžité podpory a řešení informativních dotazů zákazníků týkající se všech produktů a služeb společnosti po telefonu. Řešení reklamací a požadavků zákazníků, vedení evidence objednávek zákazníků. Vedení administrativy spojené s hlasovými službami.
Min. SŠ vzdělání, technické zaměření a zkušenosti výhodou. Výborné komunikační schopnosti, znalost práce na PC, flexibilita a schopnost samostatného řešení problémů. Další zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další benefity. Práce v prostředí rostoucí mezinárodní společnosti. Místo výkonu práce Mikulov. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  227659264

Další nabídky práce společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Mikulov »

Zdroj:  Úřad práce