Shade

Agentka.cz Praha  Programátor PHP

Programátor PHP

Společnost 1. Web IT s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Programátor PHP v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel 1. Web IT s.r.o.
Adresa pracoviště Kálikova 1553
155 00 Praha
GEO: 50.045152, 14.311394
Úvazek plný nebo zkrácený, jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Práce s PC - databázové systémy

Další informace

Pro naši firmu hledáme zkušeného programátora php

Náplň práce:
Úprava modulů a příprava nových modulů již existujícím systému pro projektové řízení a plánování.

Součástí může být i návrh řešení přímo v php nebo datové modelování.

Vytváření koncepčních systémových modulů dle zadání.

Požadavky:
Praxe s aplikací v PHP, nejlépe za využití OOP
Znalost Nette a dibi výhodou, popřípadě i jiného PHP frameworku
Dobré znalosti jazyka SQL (v prostředí MySQL)
Znalost HTML, CSS, JavaScript
Znalost jQuery výhodou
Samostatnost při řešení přidělených úkolů s možností konzultace s ostatními členy v týmů
Psaní čitelného kódu aplikace
Výhodou administrátorské zkušenosti s PHP, Apache, databázemi a Linuxem
Aktivita při řešení problémů

Alespoň 20 hodin týdně

Co nabízíme:
Finanční ohodnocení dle odvedené práce
Získání zkušenosti při vývoji velkého projektu
Získání zkušenosti z vývoje rozsáhle aplikace na PM, HR
Práce z domova s občasných docházením do kanceláře v Praze
Úvodní zaškolení a workshop
Okres: Praha
Ukončení výběrového řízení: Průběžně
Nástup: Ihned
Délka pracovního vztahu: Doba neurčitá
Typ pracovního vztahu: Práce na živnostenský list, Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva

již byla obsazena."

ID nabídky:  230566400