Shade

Agentka.cz Zdiby  Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

31.01.2019

Společnost CENTRUM GARMONIE, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu v lokalitě Zdiby.

Zaměstnavatel CENTRUM GARMONIE, s.r.o.
Adresa pracoviště K Boleslavce 401
250 66 Zdiby
GEO: 50.1694996, 14.4853401
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Ruština - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Prvotní kontakt e-mailem.

Další požadavky
- VŠ vzdělání technického směru
- spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup, ochotu řešit komplikované ochodní situace, mimořádné pracovní nasazení, analytické schopnosti, časovou flexibilitu, komplexní myšlení, schopnost motivovat a vést druhé, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, vyjednávací a prezentační dovednosti

Pracovní náplň
- vedení a řízení společnosti v oblasti výstavby a prodeje nemovitostí, zodpovědnost za další rozvoj a obchodní expanzi firmy, kontrola a zodpovědnost za plnění obchodních a projektových cílů, hledání a vyjednávání spolupráce s obchodními společnostmi a členy vrcholového vedení při rozvoji a dalším budování firemní strategie, zodpovědnost za realizace stavebních projektů a jejich plnění, sledování změn a trendů na trhu s nemovitostmi, udržování a rozvoj dobrých kontaktů se zákazníky společnosti, zabezpčení motivujícího pracovního prostředí.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 774 668 570
Vladimír Šušman

ID nabídky:  232056064