Shade

Agentka.cz Liberec  Galvanizér

Galvanizér

25.07.2014

Společnost Laird Technologies s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Galvanizér v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Laird Technologies s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 497
463 12 Liberec
GEO: 50.734346, 15.039938
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 105 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Práce s PC

Další informace

Požadavky:
- SŠ (zaměření na chemii nebo úpravárenství vody) nebo
SOU (vyučení v odpovídajícím oboru) výhodou
- praxe min. 3 roky
- manuální zručnost, zkušenosti s obsluhou pokovovacích zařízení event. s obsluhou čističky odpadních vod
- dobrý zdravotní stav
- technický styl myšlení, samostatnost, uživatelská znalost PC
- základy AJ
Pracovní náplň:
- obsluha ručních galvanických linek, orientace v technické dokumentaci,
- jednoduchá údržba-průběžné seřizování procesních lázní, základy odměrné analýzy roztoků
- řízení provozních záznamů
Nabízíme:
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost profesního růstu v dynamicky se rozvíjející zahraniční firmě
- Dlouhodobou perspektivu a sociální jistotu
- Nástup možný ihned
- zaměstnanecké výhody (stravování, týden dovolené navíc apod.)
Nástupní tarif: 105(114) + 11 Kč/hod. osobní ohodnocení
Bližší informace:
Iwetta Wambachová, Dáša Mlejnková, tel.488 575 204/202, e-mail: iwetta.wambachova@lairdtech.com, dmlejnkova@lairdtech.com
Najdete nás na adrese: LAIRD Technologies, Průmyslová 497, Liberec
Profesní životopis zasílejte na výše uvedenou E-mailovou adresu.
* Pokud uchazeč/ka nesplňuje požadavky na pozici, nebude na jeho životopis brán zřetel.

již byla obsazena."

ID nabídky:  233026304