Shade

Agentka.cz Praha  Účetní s němčinou

Účetní s němčinou

08.02.2009

Pracovní agentura KP2 Czech Republic s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Účetní s němčinou v lokalitě Praha.

Agentura KP2 Czech Republic s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Vinohradská 2396
130 00 Praha
GEO: 50.078078, 14.472272
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Zasláním svého CV udělujete souhlas se zpracováním a dalším poskytováním svých údajů za účelem zprostředkování zaměstnání podle zákona č. 101/2000Sb. o Ochraně osobních údajů.

Popis: Váš profil:

Máte ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru.
Můžete se prokázat min. dvouletou praxí na pozici účetní, praxe s účetnictvím ze správy budov velkou výhodou.
Máte praktickou zkušenost s fakturacemi a přefakturacemi, pohledávkami, účtováním bankovních výpisů apod.
Umíte se domluvit německy, popř. i anglicky.
Jste pečlivá/-ý, systematická/-ý, umíte si udržet pořádek v papírech :-)
Znáte různé účetní programy.
Jste týmovým hráčem.

Náplň práce:

- vystavování faktur na nájem
- přefakturace služeb
- zaúčtování bankovních výpisů
- sestavení seznamu pohledávek
- kontakt s klienty
- pravidelné tříměsíční uzávěrky
- tvorba reportů majitelům společnosti a nájemníkům prostor
- reportuje se hlavní účetní

Nabízíme:

- finanční ohodnocení 25-30000 podle Vašich schopností + osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- práci v mladém kolektivu
- možnost každodenního využití Vašich jazykových znalostí angličtiny a němčiny
- jazykové kurzy
- místo pracoviště v centru Prahy

Rádi Vám k této pozici sdělíme další podrobnosti na osobním pohovoru, proto neváhejte a zašlete nám své CV s motivačním dopisem a přiloženou fotografií na níže uvedené kontakty, obratem Vás kontaktujeme.

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zaměstnavatel: KP2 Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba: Kateřina Antalovská
Adresa: Vinohradská 2396/184, 130 00 Praha, Česká republika
Tel: 270 005 402

již byla obsazena."

ID nabídky:  23313920