Agentka.cz Rožnov pod Radhoštěm  Soustružníci klasických i CNC strojů

Soustružníci klasických i CNC strojů

07.11.2019

Společnost maxmechanik s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Soustružníci klasických i CNC strojů v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel maxmechanik s.r.o.
Adresa pracoviště Dopravní 2831
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.4612218, 18.1194063
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 25 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe min.2 roky, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, přesnost, ochotu učit se novým věcem
Náplň práce: seřizování a obsluha klasických i CNC strojů při obrábění součástí soustružením, vyvrtáváním, vystružováním

Nabízíme: stravenky, dopravné, čísté prostředí a práce na moderních strojích
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-15 h.), emailem.

ov.1.11.19

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 571 606 606
Lucie Šipulová

ID nabídky:  234240000

Další nabídky práce společnosti maxmechanik s.r.o.