Agentka.cz Kralice na Hané  Řidič / řidička nákladních vozidel nad 12tun

Řidič / řidička nákladních vozidel nad 12tun

13.11.2014

Společnost NAVOS, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič / řidička nákladních vozidel nad 12tun v lokalitě Kralice na Hané.

Zaměstnavatel NAVOS, a.s.
Adresa pracoviště Háj 322
798 12 Kralice na Hané
GEO: 49.4665041, 17.15432
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidička průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Požadavky: osv. o prof. způsob. řidiče, praxi v řízení vozidel nad 12 t min. 5 let, výpis z rejstříku trestů a evid. karty řidiče, platné dopravně psych. vyšetření a EEG, digitální karta do tachografu, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, manuál. zručnost a samostatnost. Výhodou platné osvědčení ADR v cisternách třída 3. PD: Po-Pá 6:00-14:30hod. Kontakt: Šoupalová, tel.: 573 302 238, e-mail: erika.soupalova@navos-km.cz
Náplň práce: nakládka a rozvoz zboží k odběratelům vč. potvrzování dokladů, vedení záznamů o provozu vozidla, provádění běžné údržby a oprav vozidla. dobré mzdové ohodnocení, perspektivní zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě, kvalitní technické zázemí, širokou oblast benefitů (prémie/bonusy, dovolená navíc, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, podpora vzdělávání). Nástup ihned.

již byla obsazena."

ID nabídky:  236075776

Další nabídky práce společnosti NAVOS, a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Kralice na Hané »