Agentka.cz Rožnov pod Radhoštěm  Technolog/žka výroby elektrických strojů točivých

Technolog/žka výroby elektrických strojů točivých

23.01.2015

Společnost ESPO, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technolog/žka výroby elektrických strojů točivých v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel ESPO, s.r.o.
Adresa pracoviště Dopravní 2831
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.4612218, 18.1194063
Úvazek plný, pružná pracovní doba
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Němčina - Aktivní

Další informace

TECHNOLOG/ŽKA VÝROBY ELEKTRICKÝCH STROJŮ TOČIVÝCH
Zaměstnavatel požaduje: VŠ vzdělání technického směru. Znalost německého jazyka podmínkou. Min. 5 let praxe v oboru strojírenská technologie
Náplň práce: kontinuální zvyšování produktivity výroby, optimalizace výrobních procesů v oboru mechanická výroba, navijárna, montáž, lakovna, zavedení pravidel štíhlé výroby , zpracování technologických postupů výroby elektrických strojů točivých, zpracování a kontrola norem
Nabízené výhody: perspektivní a motivující práce, zajímavá a variabilní pracovní náplň,
odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody,nástup podle dohody.
První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 6-15 hod. , telefonicky mzabenska@esporoznov.cz
ověřeno 20.1.2015

již byla obsazena."

ID nabídky:  246069504