Agentka.cz Valašské Meziříčí  Elektromontéři pro obsluhu vysokozdvižné plošiny

Elektromontéři pro obsluhu vysokozdvižné plošiny

14.02.2018

Společnost BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektromontéři pro obsluhu vysokozdvižné plošiny v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.
Adresa pracoviště  12
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4512526, 18.0077133
Úvazek , pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

ELEKTROMONTÉŘI PRO OBSLUHU VYSOKOZDVIŽNÉ PLOŠINY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: ŘP sk.B, vyhl. č. 50 § 6,7, pečlivost, flexibilita, pracovní nasazení. Praxe s vysokozdvižnou plošinou a strojní průkaz výhodou nikoliv podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Instalace a zapojení elektro zařízení, práce s vysokozdvižnou plošinou.
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, práce v příjemném kolektivu.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: asistentka@rozhlasybartek.cz
ov. 12.2.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  256510720

Další nabídky práce společnosti BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Valašské Meziříčí »