Shade

Agentka.cz Liberec  Mechanik nákladních vozů

Mechanik nákladních vozů

12.02.2015

Společnost Hoffmann a Žižák spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Mechanik nákladních vozů v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Hoffmann a Žižák spol. s r.o.
Adresa pracoviště Obilná 520
463 12 Liberec
GEO: 50.7312145, 15.0510325
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 17 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadavky:
- Odborné vyučení v oboru automechanika nebo opraváře zemědělských stojů
- Praxi v autorizovaném servisu alespoň tři roky
- Technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost
- Dobré organizační schopnosti
- Komunikativnost, chuť neustále se učit novým věcem.
Náplň práce:
- Realizace oprav a výměny jednotlivých dílů (motor, převodovka, brzdy, spojky, filtry atp.)
- Stanovování diagnózy poruch ve spolupráci s diagnostikem
- Stanovení způsobu opravy
- Provádění generálních, záručních oprav a prohlídek
- Aktivní spolupráce se zbytkem týmu
Nabídka společnosti:
- Odpovídající mzdové ohodnocení (17- 25 000 Kč)
- Možnost seberealizace ve stabilní společnosti
- Širokou škálu odborných školení
- Moderní pracovní prostředí.
V případě zájmu zašlete Váš životopis emailem.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 702 029 427
Zbyněk Pechr

ID nabídky:  256609536