Shade

Agentka.cz Jablonec nad Nisou  Dělník v elektrotechnice

Dělník v elektrotechnice

21.01.2018

Společnost JabloPCB s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník v elektrotechnice v lokalitě Jablonec nad Nisou.

Zaměstnavatel JabloPCB s.r.o.
Adresa pracoviště U Přehrady 5129
466 01 Jablonec nad Nisou
GEO: 50.732393, 15.175766
Úvazek , dvousměnný provoz
Plat 17 000 až 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s kovem - pájení

Další informace

požadujeme :
*Zkušenost s ručním pájením mikropájkou ( vhodné pro pasířky, zlatnice... )
*Zručnost
*Zodpovědnost, pečlivost a přesnost
*Práci na dvě směny
*Vyučen v oboru výhodou

pracovní náplň:
*Pájení SMD a klasických vývodových součástek dle dokumentace
*Testování, kompletace výrobků

nabízíme:
*příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
*adekvátní finanční ohodnocení
*široká odborná základna v rámci holdingu
*zaměstnanecké benefity

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 483 515 515
Martina Bc. Kutnarová

ID nabídky:  258433280