Shade

Agentka.cz Praha  Obchodně administrativní asistent/ka

Obchodně administrativní asistent/ka

18.03.2015

Společnost Professional Business Consulting s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodně administrativní asistent/ka v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Professional Business Consulting s.r.o.
Adresa pracoviště Perucká 2482
120 00 Praha
GEO: 50.0688095, 14.4378681
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 12 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Společnost sídlící v Praze přijme OBCHODNĚ ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA.
Náplň činnosti:Administrativa pro spol.nabízející zahradnické služby a obchodní a zprostředkovatelskou činnost v oblasti uměleckých vystoupení.
Náplň práce:
objednávky zboží,správa faktur,správa účtů na soc. sítích,grafické práce,příprava eventových akcí, obch.činnost-jednání s klienty,zasílání nabídek, vyřizování poptávek.
Požadujeme: reprezentativní vystupování,bezchybný psaný projev,zodpovědnost a důkladnost,uživatelská znalost PC(Mail,Office,FB),aktivní znalost AJ/NJ,ochota na sobě pracovat.Ekonom.zaměř. nebo zkušenosti v mediální sféře výhodou.
Nabízíme: možnost práce z domova,variabilní prac.dobu,mladý kolektiv,rozmanitou práci,možný postup až k vlastním projektům(s adekvátním ohodnocením),seriózní jednání,služební tel.
Nástup možný ihned.
Dvousložkové plat. ohodnocení:fix.12 000 Kč(nástup. plat)za poloviční úvazek v admin,další ohodnocení za zprostředk.zakázek v obch.činnosti.
CV s fotografií zasílejte do 31.3.2015 na:prace@pbco.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  261109504