Shade

Agentka.cz Jihomoravský kraj  Energetický poradce

Energetický poradce

Společnost Artstudiobrno hledá nové zaměstnance na pozici Energetický poradce v lokalitě Jihomoravský kraj.

Zaměstnavatel Artstudiobrno
Adresa pracoviště Jihomoravský kraj
Úvazek zkrácený, pružná pracovní doba
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi poradce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví práce s lidmi a motivuje je profesní růst a vysoké finanční ohodnocení.

Požadujeme:
ukončené SŠ/SOU vzdělání
výpis z rejstříku trestů
dobré vyjadřovací schopnosti
slušné vystupování
uživatelskou znalost PC
dochvilnost

Nabízíme:
zázemí perspektivní společnosti
vysoké finanční ohodnocení (20-60 tis./měsíčně)
zaškolení hrazené firmou
možnost osobního a profesního růstu
benefity
motivační program

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky na předem domluvené schůzce, poskytování informací a uzavírání smluv.

již byla obsazena."

ID nabídky:  264342272

Další nabídky práce společnosti Artstudiobrno

Další nabídky práce v lokalitě Jihomoravský kraj »

Zdroj: Artstudiobrno