Shade

Agentka.cz Valašské Meziříčí  Lakýrníci v práškové lakovně

Lakýrníci v práškové lakovně

04.06.2018

Společnost Josef Matušík hledá nové zaměstnance na pozici Lakýrníci v práškové lakovně v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel Josef Matušík
Adresa pracoviště Kouty 1392
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4710913, 17.9897768
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi lakýrníci průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

LAKÝRNÍCI V PRÁŠKOVÉ LAKOVNĚ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: znalost požadované profese.
NÁPLŇ PRÁCE: lakýrnické práce v práškové lakovně.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 777 077 083 paní Ondryášová nebo poslat životopis na e-mail: ekonom@josef-matusik.cz
ov. 1.6.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  271735296

Další nabídky práce společnosti Josef Matušík

Další nabídky práce v lokalitě Valašské Meziříčí »