Agentka.cz  Obchodní zástupce ve velkoobchodu s dárkovým zbožím

Obchodní zástupce ve velkoobchodu s dárkovým zbožím

27.05.2016

Společnost Super-Lock s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce ve velkoobchodu s dárkovým zbožím v lokalitě .

Zaměstnavatel Super-Lock s.r.o.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek , pružná pracovní doba
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Polština - Pasivní
Práce s PC
Řidičský průkaz

Další informace

Výkon práce je v Praze + celá ČR.
požadavky: Praxi ve velkoobchodu jako obchodní zástupce min. 1 rok, ŘP aktivní řidič, komunikativnost, reprezentativní vzhled + vystupování, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: komunikace se stálými klienty, oslovování nových klientů, přijímání a vyřizování objednávek, práce po celé ČR - rozvoz objednávek.
Možnost práce na ŽL, plat: fixní + provize.
Kontaktní osoba: Hana Kratochvílová, tel.: 734735620, e-mail: seaofspacz@gmail.cz

Máte zájem o tuto práci?

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky:

+420 734 735 620
Hana Kratochvílová

ID nabídky:  275140352

Další nabídky práce společnosti Super-Lock s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě  »