Shade

Agentka.cz Bujanov  Brusič kovů (převážně ruční) - ZDÍKY

Brusič kovů (převážně ruční) - ZDÍKY

26.10.2015

Společnost Bohemia Works Group, družstvo hledá nové zaměstnance na pozici Brusič kovů (převážně ruční) - ZDÍKY v lokalitě Bujanov.

Zaměstnavatel Bohemia Works Group, družstvo
Adresa pracoviště  34
382 41 Bujanov
GEO: 48.654911, 14.453684
Úvazek plný, třísměnný provoz
Plat 16 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi brusič průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

• Místo výkonu práce: Kaplice

BRUSIČ KOVŮ
Náplň práce:
• broušení kovových odlitků ruční pneumatickou bruskou ve slévárenském provozu

Požadujeme
• praxi s broušením kovů alespoň 1 rok
• fyzickou zdatnost
• spolehlivost

Nabízíme:
• platové ohodnocení: 100Kč/hod + odměny dle výkonu.
• dlouhodobou spolupráci
• zajištění ubytování ZDARMA
• možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaném týdnu
• zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 773 220 616
Daniel Dušek

ID nabídky:  278304000