Agentka.cz Valašská Senice  Obsluha čtyřstranné frézy /truhláři

Obsluha čtyřstranné frézy /truhláři

28.01.2018

Společnost Miroslav Mikéska hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha čtyřstranné frézy /truhláři v lokalitě Valašská Senice.

Zaměstnavatel Miroslav Mikéska
Adresa pracoviště  187
756 14 Valašská Senice
GEO: 49.2251637, 18.117016
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi truhláři podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

OBSLUHA ČTYŘSTRANNÉ FRÉZY/TRUHLÁŘI
Požadujeme: zručnost, flexibilita, dobrá komunikace s kolektivem a vedením
Náplň práce: obsluha čtyřstranné frézy, truhlářská výroba
Možnost prodloužení pracovního poměru.
První kontakt: osobně na pracovišti nebo telefonicky 604 322330
ov. telefonicky 26.1.2018

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 604 322 330
Miroslav Mikéska

ID nabídky:  279982336

Další nabídky práce společnosti Miroslav Mikéska