Shade

Agentka.cz Divec  Montážní dělník/-ice - zámečník/-ice

Montážní dělník/-ice - zámečník/-ice

04.03.2018

Společnost SV metal spol.s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Montážní dělník/-ice - zámečník/-ice v lokalitě Divec.

Zaměstnavatel SV metal spol.s r.o.
Adresa pracoviště  99
500 03 Divec
GEO: 50.206859, 15.837958
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Vzdělání se zaměřením na Strojírenství a strojírenská výroba

Další informace

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE - ZÁMEČNÍK/-ICE,
- pracoviště Divec u Hradce Králové, nástup dohodou, jednosměnný provoz.
- Náplň práce: montáž a výroba vývojových projektů, spolupráce s týmem konstruktérů.
- Požadujeme: dobrou orientaci v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost samokontroly, schopnost práce v týmu, práce na soustruhu a frézce, sváření výhodou, vzdělání elektro výhodou.
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání, práci v rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení dle dohody a praxe, motivační složka mzdy, prostor pro seberealizaci, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání, možnost profesního růstu v oboru.
- V případě zájmu životopisy zasílejte na email: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na našich internetových stránkách www.svmetal.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  281913344