Shade

Agentka.cz Valašské Meziříčí  Malíři/natěrači

Malíři/natěrači

12.09.2018

Společnost JAS design,s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Malíři/natěrači v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel JAS design,s.r.o.
Adresa pracoviště Hranická 93
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4829979, 17.9584007
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 000 až 17 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

MALÍŘI/NATĚRAČI
Nástup možný ihned
Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, ŘP sk.B výhodou
Náplň práce: Provádění malířských a natěračských prací, popř. pomocných prací s touto činností spojených. Práce Valašské Meziříčí a okolí
Nabízíme: po zapracování možnost uzavření pracovního poměru.
První kontakt: telefonicky od 8-18 hod. 777 729 682, e-mail: jas-design@seznam.cz
ov. email 10.9.2018

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 729 682
Petr Jiříček

ID nabídky:  282776320