Agentka.cz Praha  Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

20.09.2018

Společnost ACS Czech Republic s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel ACS Czech Republic s.r.o.
Adresa pracoviště Antala Staška 2027
140 00 Praha
GEO: 50.041706, 14.4451191
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní

Další informace

Zaměstnání bude následně prodlouženo i do roku 2017.
Místo výkonu práce: Sokolovská 668/136D, Praha
Kontaktní osoba: Alexandra Vorobyova - první kontakt - e-mailem: cz.hr@xerox.com
Náplň práce: technická podpora pro zákazníky se smart phony a s podobnými technickými zařízeními.
Požadujeme: znalost ruštiny na úrovni rodilý mluvčí, angličtinu na úrovni pokročilý, orientace na zákazníka,snahu učit se, zkušenost z call centra výhodou.
Pracovní smlouva na dobu 1 roku od data nástupu
Zaměstnanecké výhody: stravenky 70,-Kč/den, bonusy

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 488 375
Michaela Škodová

ID nabídky:  292816384