Shade

Agentka.cz České Budějovice  Referent obchodu

Referent obchodu

Společnost Auspi Europe s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Referent obchodu v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Auspi Europe s.r.o.
Adresa pracoviště U Smaltovny 716
370 01 České Budějovice
GEO: 48.9798222, 14.4882131
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič
Komunikační schopnosti
Zodpovědnost
Technické myšlení

Mezinárodní dodavatel elektronických součástí a sestav přijme pro svou pobočku v České republice pracovníka na pozici

Požadavky:
-SŠ/VŠ- technického směru (obor elektro výhodou, vhodné i pro absolventy)
-dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace se zákazníky), další jazyk výhodou
-zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Schopnosti:
-flexibilita
-technické myšlení
-zodpovědnost a spolehlivost
-komunikační schopnosti
-práce na PC
-řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
-odpovědnost za plnění požadavků zákazníka, pravidelná komunikace s kompetentními osobami zákaznických společností (velká část komunikace v cizím jazyce)
-pravidelné návštěvy klíčových zákazníků
-sledování průběhu projektu, kooperace s mateřskou společností v Číně
-aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
-účast na mezinárodních výstavách
-administrativní práce spojené se správou zákazníka

Nabízíme:
-odpovídající finanční ohodnocení vč. motivační složky závislé na plnění pracovních povinností
-práci v zajímavém odvětví a perspektivní společnosti
-notebook, telefon
-5 týdnů dovolené
-nástup možný dle dohody

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  293079040